Szkoła Tańca 4Step, Parkowa 2, Żerniki Wrocławskie

+48 796 104 154 kontakt@4step.pl

Nasze zajęcia

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia kierujemy do dzieci w wieku 5 - 12 lat z podziałem na grupy. Podczas treningów dzieci zapoznają się z rytmami tańców towarzyskich ( samba, cha cha cha, jive, walc itp..) Dajemy możliwość zapoznania się z innymi stylami tanecznymi takimi jak: hip hop, taniec współczesny, balet, zumba.

Pary sportowe

Zajęcia kierowane dla bardziej ambitnych par, pragnących osiągnąć w tańcu jeszcze więcej. Pary sportowe trenują więcej, ciężej a efekty pracy prezentują podczas współzawodnictwa turniejowego.

Dla dorosłych

Wspaniała forma spędzania wolnego czasu. Nauka praktycznych umiejętności tanecznych , które można później wykorzystać na imprezach. Kurs to nie tylko nauka poszczególnych tańców ale także możliwość nawiązania nowych znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach. Kursanci mają możliwości sprawdzania nabytych umiejętności na kameralnych imprezach organizowanych przez szkołę tańca.

Latino solo

Latino Solo to zajęcia stworzone z myślą o Paniach, które uwielbiają gorące rytmy latynoamerykańskie. Specjalnie przygotowane choreografie tańców takich jak salsa, samba, cha cha czy rumba pobudzają zmysły i wyobraźnię. Trening Latino pozawala zachować dobrą kondycję, spalić zbędne kalorie jednocześnie dobrze się bawiąc.

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec to częsta tradycja panująca na weselach. Młoda para rozpoczyna zabawę wykonując pierwszy taniec dla swoich gości. Biorąc pod uwagę to, że główną pamiątką jest film, warto aby taniec ten wyglądał wyjątkowo w tym pięknym dniu. Profesjonalny trener ustali z parą wszystkie szczegóły i układ jaki młodzi zaprezentują, następnie wspólnymi ćwiczeniami wypracują zamierzony cel, tak aby oczarować gości.